Jen napíšu, jak šly postupně etapy:
- 1. etapa 8km; 2:50h
Lázně Korytnica – Hiadeľské sedlo 1099m (+ výstup na Kozí chrbát 1330m) - 2. etapa 16km; 6:45h
Hiadelské sedlo – Veľká Chochuľa 1758m – Latiborská hola 1643m – Ďurková 1750m – chata Ďurková 1650m - 3.etapa 18km; 7:50h
Chata Ďurková – Chabenec 1955m – Kotliska 1937m – Poľana 1890m – Dereše 2004m – Chopok 2024m – Ďumbier 2043m – Štefánikova chata 1728m - 4.etapa 14km; 4:30h
Štefánikova chata – Kumstové sedlo 1549 – Čertovica 1238m
1 komentář:
Vypada paradne, jen skoda toho pocasi coz...
Okomentovat